1. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Malkara M.Y.O.-Elektrik
Okutman MİNE ENGİN TEKAY
Öğretim Üyesi Odası 3(Birleştirme)
TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Malkara M.Y.O.-Elektrik
Okutman MİNE ENGİN TEKAY
Öğretim Üyesi Odası 3(Birleştirme)
09.30 - 10.20 2 GTP104
Gıda Kimyası
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK
D2
GTP102
Genel Mikrobiyoloji
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. RAHMİYE SEZER
D4
GTP101
Kimya I
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK
D10
GTP105
Laboratuvar Tekniği
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. RAHMİYE SEZER
D2
10.30 - 11.20 3 GTP104
Gıda Kimyası
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK
D2
GTP103
Gıdalarda Temel İşlemler I
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK
D3
GTP102
Genel Mikrobiyoloji
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. RAHMİYE SEZER
D4
GTP101
Kimya I
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK
D10
GTP105
Laboratuvar Tekniği
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. RAHMİYE SEZER
D2
11.30 - 12.20 4 GTP104
Gıda Kimyası
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK
D2
GTP103
Gıdalarda Temel İşlemler I
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK
D3
GTP102
Genel Mikrobiyoloji
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. RAHMİYE SEZER
D4
GTP101
Kimya I
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK
D10
GTP105
Laboratuvar Tekniği
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. RAHMİYE SEZER
D2
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 MMT103
Mesleki Matematik I
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. RÜYA ÜZEN
D2
GTP102
Genel Mikrobiyoloji
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. RAHMİYE SEZER
D2
YDİ101
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Malkara M.Y.O.-Elektrik
Okutman PINAR ÇANKAYA
Öğretim Üyesi Odası 1(Birleştirme)
YBS101
Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK
D2
GTP105
Laboratuvar Tekniği
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. RAHMİYE SEZER
D2
14.30 - 15.20 7 MMT103
Mesleki Matematik I
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. RÜYA ÜZEN
D2
GTP102
Genel Mikrobiyoloji
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. RAHMİYE SEZER
D2
YDİ101
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Malkara M.Y.O.-Elektrik
Okutman PINAR ÇANKAYA
Öğretim Üyesi Odası 1(Birleştirme)
YBS101
Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK
D2
15.30 - 16.20 8 BES101
Beden Eğitimi I
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Okutman OKŞAN GÜRFİLİZ
D2
ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Malkara M.Y.O.-İşl.Yön.
Okutman TURAY YAYLA
Öğretim Üyesi Odası 2(Birleştirme)
16.30 - 17.20 9 BES101
Beden Eğitimi I
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Okutman OKŞAN GÜRFİLİZ
D2
ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Malkara M.Y.O.-İşl.Yön.
Okutman TURAY YAYLA
Öğretim Üyesi Odası 2(Birleştirme)

* (Uzaktan Öğretim) : Bu dersler internet üzerinden canlı ders olarak yapılacaktır. Canlı ders programları http://nkuzem.nku.edu.tr/ adresinden yayınlanacaktır.

2. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 GTP301
Süt Teknolojisi I
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. RAHMİYE SEZER
D10
GTP305
Bitkisel Yağ Teknolojisi
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. DENİZ AZABAĞAOĞLU
D3
09.30 - 10.20 2 GTP301
Süt Teknolojisi I
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. RAHMİYE SEZER
D10
GTP305
Bitkisel Yağ Teknolojisi
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. DENİZ AZABAĞAOĞLU
D3
GTP306
Ambalajlama ve Depolama Teknikleri
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. RAHMİYE SEZER
D4
GTP302
Et ve Ürünleri Teknolojisi I
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK
D5
10.30 - 11.20 3 GTP303
Meyve ve Sebze Teknolojisi I
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. DENİZ AZABAĞAOĞLU
D3
GTP301
Süt Teknolojisi I
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. RAHMİYE SEZER
D10
GTP305
Bitkisel Yağ Teknolojisi
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. DENİZ AZABAĞAOĞLU
D3
GTP306
Ambalajlama ve Depolama Teknikleri
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. RAHMİYE SEZER
D4
GTP302
Et ve Ürünleri Teknolojisi I
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK
D5
11.30 - 12.20 4 GTP303
Meyve ve Sebze Teknolojisi I
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. DENİZ AZABAĞAOĞLU
D3
GTP301
Süt Teknolojisi I
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. RAHMİYE SEZER
D10
GTP305
Bitkisel Yağ Teknolojisi
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. DENİZ AZABAĞAOĞLU
D3
GTP306
Ambalajlama ve Depolama Teknikleri
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. RAHMİYE SEZER
D4
GTP302
Et ve Ürünleri Teknolojisi I
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK
D5
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 GTP303
Meyve ve Sebze Teknolojisi I
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. DENİZ AZABAĞAOĞLU
D3
GTP307
Biyoteknoloji
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. DENİZ AZABAĞAOĞLU
D3
GTP304
Tahıl Teknolojisi I
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. DENİZ AZABAĞAOĞLU
D4
GTP304
Tahıl Teknolojisi I
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. DENİZ AZABAĞAOĞLU
D10
14.30 - 15.20 7 GTP303
Meyve ve Sebze Teknolojisi I
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. DENİZ AZABAĞAOĞLU
D3
GTP307
Biyoteknoloji
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. DENİZ AZABAĞAOĞLU
D3
GTP304
Tahıl Teknolojisi I
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. DENİZ AZABAĞAOĞLU
D4
GTP304
Tahıl Teknolojisi I
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. DENİZ AZABAĞAOĞLU
D10
15.30 - 16.20 8 GTP307
Biyoteknoloji
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. DENİZ AZABAĞAOĞLU
D3
GRŞ105
Girişimcilik I
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. İBRAHİM BAYINDIR
D4
16.30 - 17.20 9 GRŞ105
Girişimcilik I
Malkara M.Y.O.-Gıd.Tek.
Öğr. Gör. İBRAHİM BAYINDIR
D4